Kursy językowe

 

Proponujemy naszym klientom standardowe kursy językowe na trzech poziomach znajomości języka: podstawowym, średnio-zaawansowanym oraz zaawansowanym. Realizujemy również szkolenia pracownicze, które możemy dostosować do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa i jego działalności. W przypadku wyboru drugiego kursu, zapewniamy naszym klientom atrakcyjną zniżkę. Dbamy o to, aby nasi klienci mogli przyswajać wiedzę w optymalnych warunkach, dlatego korzystamy z klimatyzowanych sal, które umiejscowione są w centrum Szczecina, gdzie można łatwo i komfortowo dojechać różnymi środami transportu zbiorowego.

Do nauczania języków obcych podchodzimy innowacyjnie, opierając swój program szkolenia przede wszystkim na ćwiczeniach konwersacyjnych. Wykorzystujemy również własne materiały do zajęć, a także filmy, artykuły prasowe, które zostały zaczerpnięte z mediów w krajach, gdzie nauczony język jest mową urzędową. Posiadamy także bogato wyposażoną bibliotekę językową, a klienci centrum Idioma mogą także poza zajęciami zwracać się do lektorów z pytaniami i uwagami.

Poznaj nasze kursy specjalistyczne
Stanag
Idioma Szczecin oferuje specjalistyczny kurs językowy STANAG 6001 dla wojskowych. W kursie językowym STANAG 6001 zapewniamy naukę pod kątem egzaminu STANAG 6001 oraz specjalistyczne słownictwo przygotowujące do zadań wojskowych.
Marlins
Idioma Szczecin oferuje specjalistyczny kurs językowy MARLINS dla marynarzy. W ramach kurs MARLINS zapewniamy specjalistyczne słownictwo związane z tematyką morską i przygotowujące marynarzy oraz studentów Akademii Morskiej do pracy na morzu.
Branżowe
Idioma Szczecin oferuje kursy językowe dla wybranych specjalizacji i firm. Zapewniamy specjalistyczne słownictwo oraz naukę z dziedziny prawa, medycyny, spedycji i innych grup zawodowych.
Indywidualne
Idioma Szczecin oferuje indywidualne kursy językowe. W ramach kursu zapewniamy indywidualny plan nauki oraz grafik zajęć.