Kursy dla pracowników hoteli

 

Specjalistyczny kurs językowy w Szczecinie dla pracowników hoteli

i innych ośrodków przyjmujących zagranicznych gości

 

Podobny obraz

 

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę: KURS JĘZYKOWY „HOTEL” , przeznaczoną dla ograniczonej liczby hoteli  w rejonie Szczecina. Naszym celem jest przystosowanie hoteli oraz innych ośrodków wypoczynkowych, do odpowiedniego przyjęcia klientów zagranicznych w hotelu. Za główny cel proponowanego przez nas kursu, stawiamy dobro i zadowolenie Państwa klientów, wierzymy że usprawni to przepływ informacji w Państwa ośrodkach i wpłynie na pozytywne opinie klientów.

  • pracujemy z odpowiednio przygotowanymi materiałami szkoleniowymi, które poruszają tematykę: biuro podróży, formy turystyki, atrakcje turystyczne Polski, kraje i narodowości, na dworcu, na lotnisku, wypożyczenie samochodu, organizacja imprez turystycznych, rodzaje usług i obiektów hotelowych, wyposażenie hoteli, rezerwacja, obsługa recepcji, usługi hotelowe i usługi żywieniowe, przepisy BHP, restauracja hotelowa, posiłki, realizacja zamówień itp.

  • usprawnimy zdolność komunikacji

  • nauka języka od podstaw

  • wprowadzimy specjalistyczne słownictwo używane w branży hotelarsko – turystycznej

  • nauczymy właściwych reakcji językowych

  • gwarantujemy elastyczność

 

 

Cena, liczebność grup, częstotliwość zajęć, dni i godziny oraz stopień zaawansowania uczestników (przeprowadzamy testy poziomujące) są ustalane z klientem indywidualnie.

Wystawiamy świadectwo ukończenia kursu.

DOŁĄCZ DO NAS!