Angielski

 

            W Idioma Szczecin wiemy, że w dzisiejszych czasach język angielski już nie jest traktowany jako język obcy. Wiele pracodawców uważa, że język angielski to drugi język ojczysty. W życiu codziennym również się z nim spotykamy na każdym kroku. Piosenka w radiu? Wakacje za granicą? Niezrozumiałe zapożyczenia ? Filmy bez napisów? – z Idioma Szczecin to już nie problem. Z Nami możesz skutecznie się nauczyć języka angielskiego. W  Idioma Szczecin gwarantujemy Państwu naukę języka angielskiego na najwyższym poziomie z doświadczonymi lektorami, którzy podchodzą indywidualnie do każdego kursanta. 

            W Idioma Szczecin przeprowadzamy kursy grupowe i indywidualne języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania. Ważna jest dla nas także kariera zawodowa naszych kursantów, dlatego oferujemy również kursy specjalistyczne z języka angielskiego dla prawników, lekarzy, pielęgniarek, kosmetologów czy spedytorów itd.

 

            Jako jedyna Szkoła w Szczecinie Idioma Szczecin oferuje Państwu kursy specjalistyczne z języka angielskiego dla mundurowych STANAG i MARLINS. Wiemy jak ważny jest rozwój i kariera, dlatego nasi lektorzy mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu mundurowych pod egzaminy.  Zdaj to z Nami!